Široká škála možností

Soupravysaténového povlečení mohou být různých typů v závislosti na látce, ze které jsou vyrobeny.

• Standartní satén kombinuje všechny dobré vlastnosti hedvábí a bavlny.
• Smíšený satén je s přídavkem polyesteru, čímž se snižuje ekologická hodnota. Na druhou stranu se výrazně zvýší trvanlivost.
• Mikrosatén se často nazývá materiálem nové generace. Nepřetáčí se a je vhodný pro tisk. Kresby na něm vydrží dlouho ve výborné kvalitě. Tento druh materiálu je vhodný pro 3D tisk. Tato látka se i celkově velice dobře barví.
• Saténový žakár se liší ve struktuře tkaní. Na základnu se používá jak čistá bavlna, tak i smíšený materiál. Látka se vyrábí na speciálních tkacích strojích.

Jen si vybrat

Saténové povlečení se nabízí v celé škále barev. To umožňuje výběr, který dokonale zapadne do interiéru ložnice. Můžete si také zvolit pravý kontrast a vytvořit tak zajímavou hru barev ve vaší ložnici. Velice populární je dnes tisk na povlečení. Ten už je vysoce technologicky kvalitní. Barva proniká do hloubky vlákna. To zaručí, že i po delším používání nedojde k snížení kvality tisku. Na látku lze aplikovat prakticky jakýkoliv obrázek. Hitem jsou tzv. fotokresby. Tak můžete mít na povlečení co chcete od květin, přes berušky až po rozkvetlou louku nebo hladinu rozbouřeného moře. Takové povlečení je velice populární u dětí, a i jednoduše zařízená místnost se rázem promění díky koťátkům nebo pohádkovým postavám na povlečení na dětský ráj.