Jak poznáte pravé švýcarské hodinky Venezianico od napodobeniny?

Rozpoznat skutečný originál od laciné napodobeniny je v mnoha případech u některých produktů složité. V případě švýcarských hodinek to tak těžké není. Stačí několik důkazů a máte jistotu, že si domů nesete skutečně originální SWISS MADE.
 
stříbrné hodinky

Také jste fascinováni dokonalostí, originalitou a krásou švýcarských hodinek? Možná, že uvažujete o tom, že si některý kousek pořídíte. Pokud máte zájem pouze o originální švýcarské hodinky, které nesou označení SWISS MADE, pak je zapotřebí trocha obezřetnosti. Tak jako všechny úspěšné firmy, mají také výrobci švýcarských hodinek nepříjemné zkušenosti s plagiátorstvím. Většinou není v lidských silách společnosti, aby proti těmto nepoctivcům zasáhla. Proto je na zákazníkovi, aby dokázal rozpoznat pravý výrobek od toho falešného.

Jak tedy poznat originální hodinky SWISS MADE?

Je to jednoduché. Ať už si půjdete koupit pánské hodinky, dámské hodinky nebo hodinky pro svého potomka, vždy hledejte označení SWISS MADE. Tento nápis je nejčastěji umístěn nad šestkou na číselníku. Další věc, která vás může upozornit, že něco nehraje, je cena. Sice může být docela příjemné, pokud koupíte něco o polovinu levněji, než jste očekávali, ale pokud byl vaším cílem nákup skutečného originálu, pak se počáteční radost asi brzy změní v opak. Naprostou jistotu kvalitního a skutečně originálního výrobku získáte tím, že vám k vámi vybraným hodinkám prodejce vydá certifikát pravosti.

moderní hodinky

Výjimečné hodinky pro výjimečné příležitosti

Nabídka švýcarských hodinek je opravdu velice široká. Najdete tu jak dámské, tak i pánské hodinky anebo můžete zvolit takzvané unisexové. K výjimečným příležitostem jsou určené hodinky z drahých kovů. Zlaté hodinky pochopitelně patří k těm, které jsou ve vyšší cenové kategorii, a proto se příliš nehodí na každodenní nošení. Tyto hodinky bývají často využívány jako hodnotný dar k výjimečným příležitostem. Jednou z nich může být dárek k narození dítěte. Je to totiž také skvělá investice do budoucna. Švýcarské hodinky jsou prostě jistota, postavená na pevných základech. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup