Inovace bez legrace

Máte rádi něco nového, co ještě moc lidí před vámi nepoužilo, a vy chcete a toužíte po tom zazářit třeba s oslavou narozenin vašeho malého prcka, kterou zorganizujete? Nečekejte na to, až vám někdo poradí zaručené recepty na pochutiny nebo čím máte prostory vyzdobit, ale jděte svou vlastní cestou, po své vlastní ose! Využijte například jedlé nádobí a bude to mít i další benefity, které jste ani nečekali, že by to mohlo mít. Nebudete totiž po oslavě zahlceni žádnými odpadky, protože talíře a další nádobí prostě skončí v žaludcích příchozích hostů.

153-1_jedla-brcka-na-piti-6-mm-delka-22-5-cm--cerne--30-kusu

To jste ještě neslyšeli, viďte

Internet je plný novinek a nejrůznějších vychytávek a nápadů a všeho možného. Načerpáte tam opravdu spousty a spousty inspirace, to je jasné. Ale co to udělat ještě trochu jinak a připravit si na oslavu například jedlé lžičky na zmrzlinu nebo rovnou i talíře a jedlé kelímky, které se dají beze zbytků zkonzumovat? To je nápad panečku, popelnice na plasty bude konečně prázdná, a i vy jako hostitel nebo hostitelka si to určitě více užijete.

171_stazeny-soubor

Kdo se bojí, nesmí do lesa

Určitě nejste maminkou nebo tatínkem, kteří by se báli nějakých novinek, ostatně s malými dětmi to ani jinak není možné, protože to jsou na světe pořád nějaké novoty, nové hračky, nové hry a tak dále, a tak dále. Musíte prostě jít s dobou, protože nejen vaše dítko si to žádá. Žádné dítě nechce mít rodiče, kteří by byli pozadu. Proto vyzkoušejte zase něco nového na dětskou sešlost, kterou pro tentokrát chystáte vy a musíte se také nějak předvést. Ozvláštněte to tím, že objednáte jedlé nádobí a dětičky si budou moci vychutnat občerstvení i samotné nádobí. To teprve bude legrace. Zapíšete se do dějin jako další z originálních a jedinečných organizátorů dětských oslav a neuděláte vaší ratolesti ostudu u jeho nejlepších kamarádů a kamarádek.